marcin gonciarz
Dni przyjęć
Wybrany Czw. miesiąca wieczorem

lek. stom. Marcin Gonciarz

Lekarz stomatolog - specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Wydziału Lekarskiego II. W trakcie studiów stypendysta rektora i członek Rady Wydziału. Autor kilku publikacji naukowych w czasopismach medycznych z zakresu profilaktyki, stomatologii zachowawczej, chirurgii szczękowej i chirurgii stomatologicznej. Odbył kilkumiesięczny staż w Wielkiej Brytanii.

Po studiach ukończył szkolenie specjalizacyjne w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Poznaniu i uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie Chirurgii Stomatologicznej. Obecnie praktykuje na terenia miasta Poznania i Swarzędza. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgi Czaszkowo-Twarzowo-Szczękowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Swe umiejętności wciąż rozwija na licznych szkoleniach, kursach teoretycznych i praktycznych w kraju i za granicą. Świadczy pełną ofertę leczenia stomatologicznego ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii, endodoncji i protetyki. Jego doświadczenie i umiejętności przekładają się na cierpliwość i indywidualne podejście do pacjenta./p>

urszula matuszak suchorska2
 
lek. stom. Urszula Matuszak-Suchorska

Na konsultację implantologiczną proszę zgłaszać się z wykonanym zdjęciem pantomograficznym. Cena konsultacji 100zł.

 

zaufaj specjalistom

Zobacz, jak do nas trafić

Gabinet w Poznaniu

 

Gabinet w Śremie

logo


 

ul. Sarmacka 15

 61-616 Poznań
tel. 61 656 98 98
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
ul. Gen. Dezyderego Adama Chłapowskiego 26

63-100 Śrem
tel. 61 282 17 70
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Strony internetowe Płock

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Sprawdź politykę prywarności..