wiktoria kubiak
Dni przyjęć
Pn. 9:00-21:00
Śr. 9:00-21:00
Pt. 9:00-21:00
lek. dent. Wiktoria Kubiak

Kierunek lekarsko-dentystyczny ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Tam zdobyłam wiedzę teoretyczną jak i praktyczną, którą teraz sukcesywnie poszerzam na kursach i konferencjach. Z dziedzin stomatologii najbliższe mojemu sercu są stomatologia estetyczna oraz ortodoncja i to właśnie im zamierzam poświęcić się w przyszłości.

001
  Dni przyjęć
Pn. 9:00-21:00
 
lek. dent. Szymon Kubanek

Dyplom lekarza dentysty uzyskałem w 2012 roku na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Swoja wiedzę i umiejętności poszerzam zarówno w codziennej praktyce klinicznej, licznych kursach jak
i na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu gdzie od 2013 roku jestem asystentem w Katedrze Biomateriałów i Stomatologii Doświadczalnej, w 2014 rozpocząłem specjalizację z Periodontologii, natomiast w 2017 roku otworzyłem przewód doktorski.

W swojej pracy najbardziej pasjonuje mnie chirurgia stomatologiczna i leczenie chorób przyzębia, jednak nie mniejszą satysfakcję przynosi mi stomatologia zachowawcza z endodoncją, protetyka czy leczenie najmłodszych pacjentów.

bebacz1
Dni przyjęć
Śr. 9:00-14:00

Pt. 9:00-14:00

lek. dent. Dominika Bębacz

Studia na kierunku lekarsko-dentystycznym ukończyłam  na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Moje umiejętności zdobywam dzięki szkoleniom i kursom a także dzięki wiedzy innych lekarzy dentystów. Moje zainteresowania z dziedziny stomatologii koncentrują się głównie wokół protetyki, stomatologii estetycznej oraz chirurgii jak i również praca z dziećmi , która czasem potrafi być dla mnie wyzwaniem.

Ania
Ania - asystentka
Paulina
Paulina - asystentka

zaufaj specjalistom

Zobacz, jak do nas trafić

Gabinet w Poznaniu

 

Gabinet w Śremie

logo


 

ul. Sarmacka 15

 61-616 Poznań
tel. 61 656 98 98
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
ul. Gen. Dezyderego Adama Chłapowskiego 26

63-100 Śrem
tel. 61 282 17 70
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Strony internetowe Płock

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Sprawdź politykę prywarności..