Monika Meissner
Dni przyjęć
Pon
9:00-20:00

lek. stom. Monika Meissner

Ortodonta i chirodonta. Ukończyła studia na wydziale lekarskim oddziale stomatologii Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 1993 roku. W 1998 roku uzyskała specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej. Stale poszerza swoja wiedzę i umiejętności na szkoleniach w kraju i za granicą. W 2001 roku wzięła udział w serii kursów praktycznych w USA, między innymi w jednym z najlepszych ośrodków szkoleniowych w USA, Clinical Practical Courses, prowadzonym przez dr Gordona Christensena, w firmie Ultradent u dr Dana Fischera oraz w Las Vegas Instytute.

Od 2003 roku publikuje artykuły w ogólnopolskim czasopiśmie dla stomatologów "AS STOMATOLOGII" w rubryce "Dziecko w gabinecie". Jej specjalnością jest ortodoncja i chirodoncja - nowa dziedzina stomatologii zajmująca się zdrowiem całego ciała w powiązaniu z wadami zgryzu. Jest członkiem IAO - International Association for Otrhodontics.

zaufaj specjalistom

Zobacz, jak do nas trafić

Gabinet w Poznaniu

 

Gabinet w Śremie

logo


 

ul. Sarmacka 15

 61-616 Poznań
tel. 61 656 98 98
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
ul. Gen. Dezyderego Adama Chłapowskiego 26

63-100 Śrem
tel. 783 118 383
tel. 61 282 17 70
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Strony internetowe Płock

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Sprawdź politykę prywarności..